    Това обаче не променя техните основни свойства.
CP98SP6FHAS (44809280200)
pos.089 ,C00141176 Lower heating element 230V/1300W, 4820-000-29546 for Ariston CP-98SP6F(44445990000)
Device type: Oven/Hob
Type: Lower heating
Capacity: 1300 W
Length: 414 mm
Breadth: 508 mm
Length Flange: 100 mm
Breadth Flange: 22 mm
Sensor Lenght: 33 mm
Distance Fittings: 55 mm
Immersion depth: 377 mm